Програми врегулювання

- Компенсація

- Самовикуп

- Розмін

- Реструктуризація

 

Компенсація  - складає до 10% від вартості реалізації. 

UkrBorg Kompensatsiya ukr

Самовикуп  - це можливість викупити предмет застави єдиним платежем або з розстрочкою до 6 місяців. При цьому для об'єктів, що перебувають на балансі кредитора знижка складе 25% від ринкової вартості, а не для балансових об'єктів - 30%.

UkrBorg Samovikup ukr

Розмін - умови даної пропозиції є актуальними для клієнтів які розглядають варіант реструктуризації але не мають коштів для внесення гарантійного платежу (мін. 30% ринкової вартості застави), а також готові реалізувати предмет іпотеки з подальшим розміном на малогабаритну квартиру в рамках узгодженого бюджету.

UkrBorg Razmen ukr

Реструктуризація боргу - іншими словами Розстрочка до 8 років, сума реструктуризації залежить від розміру гарантійного платежу і терміну реструктуризації. Максимальна знижка 27% від ринкової вартості об'єкта нерухомості за умови: Гарантійний платіж - 60% від ринкової вартості об'єкта нерухомості та термін реструктуризації 1 рік і мінімальна знижка 10% від ринкової вартості об'єкта нерухомості за умови: Гарантійний платіж - 30% від ринкової вартості об'єкта нерухомості та термін реструктуризації 8 років.

UkrBorg Restr ukr